Рятівники відсвяткували своє професійне свято

1 6

Щороку 17 вересня працівники Державної служби України з надзвичайних ситуацій відзначають своє професійне свято — День рятівника.  Привітати працівників цієї відважної професії завітали перший заступник голови Житомирської обласної ради Сергій Крамаренко та голова облдержадміністрації Віталій Бунечко.

«На сьогодні впевнено можна сказати, що на території області існує надійна структура, яка у своїй діяльності, не на папері, а на практиці втілює у життя гасло - «Запобігти. Врятувати. Допомогти». Щиро вітаю вас з професійним святом, бажаю миру та злагоди, здоров’я та достатку. Хай Господь вас охороняє», - у вітальному слові зазначив Сергій Крамаренко.

За сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди Дня рятівника перший заступник нагородив грамотами обласної ради працівників Управління ДСНС України у Житомирській області:

Валентина Атаманчука - майора служби цивільного захисту, провідного фахівця відділу організації заходів цивільного захисту,

Андрія Боровича- капітана служби цивільного захисту, начальника 20 державної пожежно-рятувальної частини (м. Коростишів),

Віталія Захарчука - старшого лейтенанта служби цивільного захисту, начальника караулу 9 державної пожежно-рятувальної частини (м. Бердичів),

Тетяну Мельник - майора служби цивільного захисту, провідного фахівця відділу профілактичної роботи на особливо важливих об’єктах та контролю за застосуванням санкцій центру забезпечення діяльності Управління ДСНС.

 

Довідково: Свято відзначається щороку цього дня згідно із Указом Президента від 12 вересня 2008 року. День рятівника є професійним святом не тільки працівників усіх аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань, але його відзначають також громадяни, які внесли свій вагомий внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров’я людей.

1 14

1 4

1 11

1 3

1 7

1 1

1 5

1 10

1 2

1 6

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2