Команда Ємільчинської ОТГ стала срібним призером на Всеукраїнських змаганнях у Ворохті

008На Івано-Франківщині у Ворохті впродовж чотирьох днів з 19 по 22 вересня відбувались перші Всеукраїнські змагання серед сільських об’єднаних територіальних громад. За нагороди змагалися збірні сільських, селищних ОТГ з 21 області.

Житомирщину на цих змаганнях представляла команда Ємільчинської об’єднаної територіальної громади , яка 17 серпня виграла першість області.

На всеукраїнському рівні ємільчинці показали другий результат, поступившись команді Краснопільскої ОТГ з Сумщини. Третьою стала команда Куяльницької ОТГ, що на Одещині.

Спортсмени з ОТГ змагались у у 6 видах спорту.  Це настільний теніс, гирьовий спорт (до 78 кг, понад 78 кг), шахи, шашки, футзал, волейбол.

Отож, команда Ємільчинської ОТГ по окремих видах спорту має такий результат:

• Гирьовий спорт – ІІ місце
  • Шашки (жінки) – ІІІ місце
  • Шахи (чоловіки) – ІІІ місце
  • Настільний теніс (жінки) – ІІІ місце

Голова спорттовариства "Колос" Олександр Мендусь нагородив чемпіонів і призерів змагань.

Зазначимо, що змагання  серед об'єднаних територіальних громад  відбувались за організації та підтримки  ГО  ФВСТ «Колос».