Голова обласної ради Володимир Ширма бере участь у засіданні правління УАРОР

1Голова обласної ради Володимир Ширма бере участь у заходах Української асоціації районних та обласних рад, що відбуватимуться  24-27 вересня на Одещині.

Так, 24 вересня, в Одесі  відбувається  розширене засідання Правління Асоціації. Як поінформував Володимир Ширма, під час наради буде розглянуто та прийнято низку рішень організаційного та змістовного характеру. Мова йде  стосовно подальшого розвитку реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади, місцевих виборів на новій територіальній основі, бюджетів та фінансів.

Вже 25 вересня, у Затоці, розпочне роботу дводенна нарада-семінар «Актуальні питання реформування районного рівня». Розглядатимуться механізми формування нових спроможних (укрупнених) районів. Говоритимуть й про те, які матимуть повноваження виборні органи на субрегіональному рівні, а також про нормативне забезпечення децентралізації. За результатами наради-семінару буде напрацьована резолюція.

У свою чергу, 26 вересня, в Одесі, стартуватиме дводенний практикум для керівників виконавчих апаратів обласних рад. Темами заходу стануть служба в органах місцевого самоврядування, підвищення кваліфікації посадовців та зміни до Конституції України в частині правосуддя. Також обговорюватимуться шляхи співпраці між Секретаріатом Асоціації та виконавчими апаратами обласних рад.

Участь у заходах, разом з представниками спільноти Асоціації, братимуть високопосадовці центральних органів державної влади та експерт.

Крім того, 25 вересня, в рамках Проекту УАРОР «Моделювання адміністративно-територіального устрою на субрегіональному рівні», відбудеться круглий стіл для місцевої влади Одещини, де буде презентована мапа змодельованих нових районів області. Також для спільноти УАРОР пройде фахова майстерня на тему в’язків з громадськістю, що реалізовується в рамках Проекту ПУЛЬС.

1

1

1

1

1

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2