На Житомирщині завершилися збори резервістів

7На Житомирщині завершилися збори за участю кількох тисяч військовозобов’язаних та резервістів, які проходили практичні заняття на базі окремих районів області.

Голова обласної ради Володимир Ширма 27 вересня відвідав один з таких пунктів, що базувався у селі Поліське Овруцького району. Тут проходили 10 днів військове навчання резервісти з Олевського, Овруцького, Ємільчинського та Народицького районів.

За словами комісара Житомирського обласного військового комісаріату полковник Віталія Войтовича, до зборів залучалося декілька тисяч військовозобов’язаних та резервістів.

Акцент у навчанні ставився на вдосконаленні навичок з вогневої, тактико-спеціальної, медичної та інших предметів бойової підготовки,а практичні заняття поводилися на полігонах військових частин Збройних сил України.

Володимир Ширма разом заступником  командувача військ оперативного командування «Північ» Сухопутних військ ЗСУ Василем Осипчуком мав змогу побачити як резервісти відпрацьовують порядок несення служби на блокпостах, під час охорони важливих об'єктів, зокрема державного кордону.

  • «Я побачив злагодженість в роботі , відчув дух братерства. Хлопці показали високий рівень підготовки та довели, що здатні виконувати завдання за призначенням», - зазначив голова обласної ради.

Під час урочистого шикування особового складу кращих резервістів нагороджено подяками голови  обласної ради, обласної державної адміністрації та почесними відзнаками командувача військ оперативного командування «Північ».

5

5

5

5

5

5

5

5

5

5

5

5

5

5

5

5

5

5

5

5

5

700

5

5

5

5

5

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2