У Житомирі стартував Другий форум регіонів України та Республіки Білорусь

02Ярмарком продукції та виробів декоративно-прикладного мистецтва українських та білоруських підприємств і виставкою великогабаритної техніки розпочався Другий форум регіонів України та Республіки Білорусь.

У Житомирі 3 та 4 жовтня на вулиці Михайлівській можна ознайомитись із асортиментом та придбати найкращу продукцію України та Білорусі.

Керівники обласної ради також відвідали ярмарку.  Володимир Ширма, Сергій Крамаренко та Максим Вілівчук поспілкувались з народними майстрами, представниками туристичної галузі різних регіонів обох країн та оглянули ятки з представленими у них товарами.

Голова обласної ради Володимир Ширма зазначив, що сьогодні ми маємо унікальну можливість не лише представити нашу українську продукцію, але й обмінятися досвідом та контактами з білоруськими виробниками.

  • «Тому питання співпраці в усіх галузях, зокрема  щодо проєктів транскордонного співробітництва, економічної, культурної сфери  має займати  чільне місце, особливо на Житомирщині, яка безпосередньо межує з Білоруссю», - вважає він.

Також на майдані Соборному розгорнулась виставка великогабаритної техніки, під час якої виробники обох країн представили більше 70 одиниць української, білоруської та українсько-білоруської литехніки – БелАЗи, трактори, екскаватори, автобуси, тролейбуси, комбайни тощо.

Варто додати, що на заходи завітали делегації з 22 регіонів України та 6 областей Білорусі. Під час Форуму заплановано підписання угод 200-ми представниками бізнесу з української та білоруської сторони про взаємну співпрацю.

Нагадаємо, що 4 жовтня Житомир планують відвідати президенти України та Республіки Білорусь.

Повний фоторепортаж з Другого форуму регіонів України та Республіки Білорусь дивіться у рубриці «Фотогалерея», зокрема «Форум_День перший» та «Форум_День другий».

04

04

04

04

04

04

04

04

04

04

04

04

04

04

04

04

04

04

04

04

04

04

04

04

04

04

04

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2