Унікальний автентичний прилад подарували Музею космонавтики білоруські гості

24У ході проведення Другого форуму регіонів України та Республіки Білорусь керівники області Володимир Ширма та Віталій Бунечко разом із білоруською делегацією на чолі із заступником Прем'єр-міністра Республіки Білорусь Ігорем Ляшенком відвідали Музей космонавтки ім. С.П. Корольова.

Директор закладу Ірина Дячук провела екскурсію гостям у будинку, де народився Сергій Корольов, та презентувала експозицію  музею.

У свою чергу білоруські гості, а саме заступник Прем'єр-міністра Республіки Білорусь Ігор Ляшенко та представник Білоруського національного космічного агентства, подарували Музею космонавтики  автентичну стереофонічну модульну систему «Висота».

Особливістю цієї системи є те, що  звук, який вона відтворює,  позитивно впливає на психоемоційний стан людини, допомагає відновити організм після тяжких навантажень. Аналогічний пристрій використовував Сергій Корольов під час спілкування з космонавтами. Зазначимо, що  у ті часи це було надсекретне напрацювання.

Варто нагадати, що у Житомирі 3 жовтня стартував Другий форум регіонів України та Республіки Білорусь. Упродовж двох днів на вулиці Михайлівській виробники представляють власну продукцію, а на майдані Соборному розгорнулась виставка великогабаритної техніки. Цього дня голова обласної ради Володимир Ширма взяв участь у Еко форумі, що відбувся у Житомирському національному агроекологічному університеті. Також керівники області провели офіційну зустріч із головами регіонів України та Республіки Білорусь.

А перший офіційний день роботи Другого форуму регіонів України та Республіки Білорусь завершиться святковим концертом Дружби, який відбудеться у Житомирському академічному українському музично-драматичному театрі ім. Івана Кочерги.

Повний фоторепортаж з Другого форуму регіонів України та Республіки Білорусь дивіться у рубриці «Фотогалерея», зокрема «Форум_День перший» та «Форум_День другий».

2

2

2

2

2

2

2

2

2

2

2

2

2

2

2

2

2

2

2

2

2

2

2

2

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2