У комунальній дитячій лікарні діти навчаються у Школі супергероїв

02Дітлахи, які лікуються у Житомирській обласній дитячій лікарні, відвідують Школу супергероїв. Школа відкрила свої двері для маленьких пацієнтів 11 жовтня. Участь у відкритті навчального класу у комунальному закладі взяв голова обласної ради Володимир Ширма.

Презентували проєкт засновниця школи і громадської організації Small Heart with Art  Євгенія Смирнова та ведуча каналу «1+1», керівник проекту «Право на освіту» Наталія Мосейчук. 

Соціальний проєкт «Школа супергероїв» створено для дітей, які через лікування серйозних захворювань в умовах стаціонару тривалий час знаходяться поза звичайним життям.

Як зазначив головний лікар Юрій Довгополий, навчання дозволяє їм відволіктися від хвороби та швидше адаптуватися після одужання.

  • «Приходячи в цей клас, діти забувають про свої зламані ноги, хворі носи. Діти мають можливість спілкуватися між собою, відриватися від лікування, і цей позитивний емоційний настрій, який вони отримують під час такого навчання, сприятиме їхньому одужанню. Наш колектив завжди готовий до втілення інноваційних речей.  Створювати умови дитині, в яких вона почувалася б комфортно в лікувальному закладі — це величезна допомога лікарям і лікуванню хвороби. Щороку в нашому закладі лікується понад 17 тис. дітей, з них майже 8 тис. потребують навчання», — зазначає головний лікар Юрій Довгополий.
  •  «Ми всі розуміємо, що діти – наше майбутнє, майбутнє нашої держави. Така ідея дуже цікава, дуже необхідна для дітей, які змушені тривалий час перебувати на лікуванні. Такі класи мають бути у багатьох лікувальних закладах. Завдання обласної влади, місцевого самоврядування – сприяти таким ідеям, допомагати їх реалізовувати», - сказав голова обласної ради і подякував усім, хто долучився до втілення цього проєкту.

Варто зазначити, що уроки в цій школі проходить у трьох форматах: групові заняття в класі, індивідуальні уроки біля ліжка та дистанційна форма для дітлахів, які лежать в ізольованих боксах. Для навчання дітей створено усі необхідні умови – під клас облаштовано відповідне приміщення, встановлено сучасні меблі та обладнання, а вчителі викладатимуть за новими методиками. У Школі супергероїв немає форми для дітей, є форма тільки у вчителів — світшоти з написом «Супервчитель». Це потрібно для того, щоби всі в лікарні знали, що людина — вчитель.

01

01

01

01

01

01

01

01

01

01

01

01

01

01

01

01

01

01

01

01

01

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2