Житомирське вище професійне училище-інтернат святкує 50-річний ювілей

0Житомирське вище професійне училище-інтернат Житомирської обласної ради 5 листопада відзначає свій 50-річний ювілей.

У цей святковий день викладачі, майстри виробничого навчання, учні та випускники  училища приймали вітання від колег та гостей свята.

Привітав педагогічний та учнівський колектив голова обласної ради Володимир Ширма.

  • «Знаю, що підготовка висококваліфікованого спеціаліста  – це життєве кредо кожного члена колективу училища, який має свою славну історію, живе творчим сучасним, визначає перспективи на майбутнє», - сказав Володимир Ширма під час виступу.

Побажавши колективу училища нових звершень і досягнень, голова обласної ради вручив  відзнаки обласної ради.  Почесні нагороди обласної ради отримали майстер виробничого навчання Юрій Драгальчук та викладач, бувший директор закладу Олена Єнько.

На заході також були присутні депутат обласної ради Ігор Романський, директор департаменту праці, соціальної та сімейної політики обласної державної  адміністрації Юрій Прокопець, представники духовенства.

На святі директор навчального закладу Олена Дерев’янко вручила грамоти і дипломи викладачам та учням інтернату з нагоди дня народження.

Довідково: У вересні 1969 року створено Житомирське профтехучилище-інтернат для інвалідів. Навчальний заклад мав здійснювати підготовку молодших спеціалістів з особливими потребами з ремонту електроапаратури та машин побутового й промислового призначення.

З 1 вересня 1986 профтехучилище-інтернат було переведено в розряд середніх професійно технічних училищ (СПТУ-І).

Вже у 1992 році Житомирське СПТУ-І реорганізоване у Житомирський технічний ліцей-інтернат. На той час учні ліцею одержували робітничу кваліфікацію уже з трьох професій.

У лютому 2002 року технічний ліцей – інтернат реорганізовано в Житомирське вище професійне училище – інтернат (ЖВПУ-І).

З 2002 року ЖВПУ-і здійснює підготовку молодших спеціалістів за спеціальністю «Соціальна робота». При цьому навчальний заклад незмінно готує спеціалістів для економіки України – майстрів-слюсарів з ремонту електроапаратури та машин побутового і промислового призначення, майстрів з ремонту годинників і фотоапаратури, механіків-слюсарів з ремонту електрообчислювальних машин та арифмометрів. Також, відбулося збільшення кількості спеціалізованих кабінетів. Зокрема обладнані нові класи з використанням комп’ютерних технологій, лабораторія приготування їжі, лабораторія машинопису та інші. Була продовжена робота по вдосконаленню навчально-матеріальної бази, соціально-побутових умов життя учнів, навчально-методичної роботи.

Загалом, за 50 років діяльності навчальний заклад перетворився із спеціалізованого закладу освіти для дітей-інвалідів у сучасний навчальний заклад з хорошою репутацією та конкурентоздатними випускниками.

6

6

6

6

6

6

9

6

6

6

6

6

6

6

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2