Підготовка до чергової сесії обласної ради триває - відбулось засідання профільної «земельної» комісії

1В ході підготовки до чергової 28 сесії обласної ради відбулось засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та розвитку села.

Депутати – члени постійної комісії 7 листопада опрацювали 28 питань порядку денного.

Зокрема, Житомирське обласне управління лісового та мисливського господарства внесло на розгляд депутатів 18 проєктів рішень, в яких клопочуть про погодження приведення існуючого поділу лісів на території державних підприємств.

Як пояснив заступник начальника лісового управління Валентин Венгерчук, Постановою Кабінету Міністрів України був затверджений «Порядок поділу лісів на категорії та виділення особливо захисних лісових ділянок», згідно з яким розширилось кількість категорій лісів. Для прикладу, до категорії лісів природоохоронного, наукового, історико-культурного призначення можуть бути віднесені ділянки, що виконують природоохоронну та естетичну функцію; до категорії рекреаційно-оздоровчих лісів будуть віднесені лісові ділянки, що виконують рекреаційну, санітарно-гігієнічну, оздоровчу функції та використовуються для відпочинку населення; до категорії захисних лісів віднесені лісові ділянки, що виконують функції захисту навколишнього природного середовища від негативного впливу природних й антропогенних чинників та інше.

Відповідно виникла необхідність привести лісові ділянки відповідно до визначених Порядком категорій. На думку лісівників, прийняття цих рішень депутатами обласної ради матиме позитивний вплив на стан ведення лісового господарства, сприятиме охороні навколишнього природного середовища та збільшенню рекреаційної ролі лісів тощо, а також забезпечить дотримання вимог законодавства в частині охорони та збереження біологічного і ландшафтного різноманіття, природних екосистем області.

Також депутати розглянути ряд питань комунальної власності, які стосуються розробки проєктів землеустрою.

Участь у роботі комісії взяв заступник голови обласної ради Максим Вілівчук та перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Федоренко, проводила засідання комісії  її голова – депутатка Ірина Костюшко.

Нагадаємо, що чергова 28 сесія обласної ради відбудеться 12 листопада.

2

2

2

2

2

2

2

2

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2