Депутати обласної ради відпрацювали у всіх профільних постійних комісіях

1В обласній раді завершується підготовка до чергової 28 сесії, яка відбудеться у вівторок 12 листопада.

Депутати відпрацювали у  постійній комісії з питань бюджету та комунальної власності, розглянувши 92 питання порядку денного. Участь у роботі комісії взяли голова обласної ради Володимир Ширма, перший заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко та заступник голови облдержадміністрації Наталія Остапченко.

Зокрема було розглянуто та рекомендовано на розгляд сесії дві обласні програми, а саме: обласну цільову Програму реалізації сімейної, гендерної політики на 2020 рік та обласну програму з питань запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми на 2020 рік.

При опрацюванні питання внесення змін до обласного бюджету, депутати підтримали виділення одного мільйона гривень  для фінансування завдань і заходів, передбачених комплексною Програмою забезпечення пожежної та техногенної безпеки, захисту населення і територій Житомирської області від надзвичайних ситуацій на 2016-2020 роки.

Також депутати заслухали звіти  керівників комунальних підприємств, які у цьому році спрацювали збитково - це КП «Еко-сервіс» та КП «Житомирський обласний лікувально-санаторний центр радіаційного захисту  для дитячого та дорослого населення «Дениші».

Також розглянуто низку звернень бюджетних установ, комунальних підприємств, громадських організацій  щодо встановлення орендної плати у розмірі 1 гривня, надано погодження на розробки проєктів землеустрою окремим комунальним підприємствам обласної ради.

11

11

11

11

11

11

11

11

11

11

11

11

11

11

11

11

11

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2