28 сесія обласної ради завершила свою роботу

8880 питань порядку денного опрацювали депутати під час засідання 28 чергової сесії обласної  ради 12 листопада.

Своїм голосуванням депутати погодили заяву депутата Олени Розенблат працювати в постійній комісії з питань з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та розвитку села.

Також під час сесійного засідання було розглянуто та відповідно рекомендацій постійних комісій проголосовані 25 питань комунальної власності. Зокрема депутати переуклали контракт із ректором  Житомирського обласного інституту післядипломної освіти Житомирської обласної ради Ігорем Смагіним.

Дві комунальні установи обласної ради на цій сесії перетворені на  комунальні некомерційні підприємства. Це обласний протитуберкульозний санаторій «Лісовий берег» та автобазу санітарного транспорту лікувально-профілактичних закладів охорони здоров’я.

Також своїм рішення депутати привели існуючий поділ лісів  відповідно до визначених Постановою Кабінету Міністрів України  «Порядку поділу лісів на категорії та виділення особливо захисних лісових ділянок». Згідно Порядку збільшилась кількість категорій лісів.

Голова обласної ради Володимир Ширма подякував депутатам за конструктивну роботу під час засідань постійних комісій та сесії, виконавчому апарату обласної ради та профільним департаментам та управлінням обласної державної адміністрації за підготовку та звернув увагу депутатського корпусу  на необхідності активної співпраці з департаментом фінансів облдержадміністрації  у підготовці обласного бюджету на наступний 2020 рік.

Нагадаємо, що під час 28-ї сесії обласної ради представлено нову депутатку, оголошено про створення нової фракції, а також депутати проголосували за утворення нової об’єднаної територіальної громади та за звернення до центральних органів влади.

Фоторепортаж з 28-ї сесії обласної ради можна переглянути у рубрці «Фотогалерея».

88

88

88

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2