У обласному центрі народної творчості відзначили працівників культури

52952665 2215997945316704 7562083067628617728 o

У приміщенні Житомирського обласного центру народної творчості Житомирської обласної ради  відбулось урочисте  вручення посвідчення «майстер народної творчості». Їх отримали майстрині Ольга Качур та Євгенія Іващук.

«Житомирський обласний центр народної творчості Житомирської обласної ради  заснований 15 січня 1939 року, цьогоріч відзначив 80-річчя з дня заснування. Центр завжди був осередком відродження традицій українського народу, збереження, розвитку та популяризації народної творчості в області. Ми раді вітати нових членів нашої великої родини», - привітала присутніх директорка центру Олена Сердечна.

Також нагороди за вагомий особистий внесок у розвиток української національної культури та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва отримали Воробйова О.В., Поліщук С.П., Пшеничнюк О.А., Бугайчук З.П. – майстри народної творчості та декоративно-прикладного мистецтва;  Бондар Н.В., Дедюль О.П., Волошина А.О. – заслужені майстри народної творчості України; Климович  М.І. – заслужений художник України, та Ямчинській Г.В.  – заслужений працівник культури України.

      У цьому році центром проведено чимало фестивалів, конкурсів обласного та всеукраїнського рівнів, майстер-класів, семінарів та виставок традиційного народного та сучасно-декоративного прикладного мистецтва Житомирщини, серед яких багато персональних виставок заслужених майстрів народної творчості та працівників культури України. Також ініційовано та проведено благодійні майстер-класи до Великодніх свят для пацієнтів та працівників Житомирського військового шпиталю, а також під час функціонування пришкільного табору для учнів загально-освітніх закладів міста Житомира. Також відбулися майстер-класи майстрів народної творчості та декоративно-прикладного мистецтва з полімерної глини, традиційної поліської вишивки, ляльки-мотанки «Берегиня роду». Загалом, участь в майстер-класах прийняло понад 900-ти осіб.

       «Житомирський обласний центр народної творчості – культурний осередок, що об’єднує навколо себе творчі колективи і майстрів. Тут надається методична допомога, супроводжуються та підтримуються 240 народних та зразкових аматорських колективів області, 150 майстрів народної творчості, з яких 13 - заслужені майстри народної творчості України», - зауважила директорка.

 

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2