В обласній раді відбулося попереднє обговорення бюджету на 2020 рік

2Голова обласної ради Володимир Ширма провів 28 листопада засідання  щодо попереднього обговорення проєкту обласного бюджету на 2020 рік.

Проєкт  бюджету представив головам постійних комісій та головам фракцій в обласній раді директор департаменту фінансів обласної державної адміністрації Леонід Мініч.

Головний фінансист області повідомив депутатам про зміни, якими керувався фінансовий департамент при складанні основного фінансового документу Житомирщини. Зокрема, це передача на Мінсоцполітики усіх видатків на соціальні потреби(субсидії, допомоги тощо). Також при формуванні бюджету враховувалось, що з 1 квітня 2020 року вторинний рівень медицини фінансуватиметься з Національної служби охорони здоров’я, та підвищення рівня мінімальної зарплати, яка становитиме з 1 січня 2020року 4 тис. 723 грн.

Отож, загальний обсяг бюджету на 2020 рік становитиме 3 млрд 475  млн грн.

Обсяг доходів загального фонду заплановано на  рівні 2 млрд 129 млн грн, а видатків  загального фонду – на рівні 2 млрд 3млн грн.

Щодо спеціального фонду, то в обласному бюджеті закладено субвенцію на будівництво, реконструкцію, ремонт і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого  значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах у сумі 1 млрд 165 млн грн.

Детально опрацьовуватимуть та коригуватимуть фінансовий документ під час підготовки до 29 чергової сесії обласної ради, яка відбудеться 18 грудня.

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2