Володимир Ширма: Для успішного регіонального розвитку необхідні сучасні механізми управління

3Голова обласної ради Володимир Ширма 28 листопада взяв участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції  на тему «Становлення механізму публічного управління розвитком сільських територій як пріоритет державної політики децентралізації».

Захід  організовано Житомирським національним агроекологічним університетом  з метою обговорення теоретичних та практичних питань децентралізації і регіонального розвитку, формування нової системи управління регіоном на основі сучасних цифрових технологій.

«Для успішного провадження децентралізації та регіонального розвитку надзвичайно важливо формувати сучасні механізми  розвитку територій. Тому сьогоднішнє питання порядку денного цієї конференції щодо створення та впровадження нової моделі регіонального управління, яка базується на використанні сучасних космічних та геоінформаційних систем,  є актуальним та на часі»,  - сказав Володимир Ширма під час  відкриття заходу.

 На учасників конференції чекають цікаві екскурсії – територіальними громадами області та «Житомирщина космічна».

У роботі конференції взяли участь депутат обласної ради Ігор Романський, перший заступник голови  обласної державної адміністрації Володимир Федоренко, керівники і провідні спеціалісти міністерств та відомств, науково-дослідних установ, навчальних закладів, відомі вітчизняні і закордонні учені, представники державних і недержавних об’єднань, громадських організацій.

Напрями конференції:

  • проблеми розвитку територій в умовах децентралізації управління;
  • інноваційно-інвестиційні засади розвитку агробізнесу на сільських територіях; 
  • моделі розвитку сільських територій: зарубіжний досвід та вітчизняна практика;
  • родові та екологічні поселення – напрям планомірного розвитку сільських територій;
  • інституціоналізація та перспективні моделі управління сільським розвитком.

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2