У Житомирі відкрито інжинірингову школу «Noosphere Engineering School»

4На базі Житомирського  національного  агроекологічного університету відкрито  інжинірингову школу «Noosphere Engineering School».

Відкриття відбулось під час проведення  ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Становлення механізму публічного управління розвитком сільських територій як пріоритет державної політики децентралізації», що відбулась 28 листопада.

Участь у відкритті взяли голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма, перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Федоренко, Житомирський міський голова Сергій Сухомлин, ректор ЖНАЕУ Олег Скидан та інші.

У цій школі студенти та дослідники університету  разом з інженерами-практиками працюватимуть над ІТ-проєктами, обробкою даних та розвитком технологій. Це передбачено Угодою про співпрацю, яка підписана між ЖНАЕУ та асоціацією Noosphere 25 січня 2019 року.

  • "Зараз університет розвиває сферу космічної діяльності. Створено космічний кластер. Тому відкриття такої інжинірингової школи, де будуть розвиватись інтернет-технології, розроблюватимуться  нові технологічні рішення, є надзвичайно важливою  та позитивною подією ”, - зазначив Володимир Ширма.

Планується, що фахівці асоціації ділитимуться практичним досвідом, а представники житомирського університету - науковими та теоретичними знаннями. Усе це допоможе їм реалізувати інноваційні проекти, зокрема, у агросфері. Нині такі школи вже створено у 6 українських ВНЗ.

Такі інжинірингові школи позиціонуються як майданчики для досліджень і проектної діяльності експертів, студентів та ентузіастів, як каталізатор проривних інновацій на стику науки і бізнесу.

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2