Володимир Ширма у Баранівці відвідав органічне виробництво

1У ході  робочої поїздки до Баранівського  району голова обласної ради Володимир Ширма відвідав сучасний завод із виробництва органічної  молочної продукції «Органік Мілк»  у місті  Баранівка та ферму, де вирощують корів для органічного виробництва у селі Смолдирів.

ТОВ «Органік Мілк» входить до складу вертикально інтегрованої компанії «Галекс-Агро», генеральним директором якої є депутат обласної ради Олександр Ющенко.

ТОВ «Органік Мілк» -  це перший в Україні сертифікований молочний завод з виробництва органічної продукції із власної сировини.

На підприємстві голова обласної ради і мав змогу ознайомитись із виробничими потужностями підприємства, поспілкуватись з працівниками та особисто спробувати виготовлену продукцію.

Особливість підприємства в тому, що воно має завершений цикл виробництв – від вирощування кормів, утримання поголів’я молочного стада до переробки молочної сировини та виробництва кінцевого продукту споживання.

Усі процеси — від вирощування кормів до виробництва готової продукції — контролює міжнародна сертифікаційна компанія «Органік Стандарт». Внутрішній контроль якості здійснює власна лабораторія компанії.

  • Коментуючи свої враження від побаченого, Володимир Ширма зазначив: «Найважливіше, що тут ми бачимо абсолютно безкомпромісне відношення до якості виготовленої продукції. Органічної продукції. Це саме те, що дозволяє відрізняти її на загальному ринку молочних продуктів».
  • Голова обласної ради вважає, що успішна робота підприємства “Органік Мілк” та висока якість продукції під торговою маркою «О»  є добрим прикладом  застосування європейських підходів у розвитку сільського господарства та випуску органічних продуктів на місцевому рівні.

Потужність переробки «Органік Мілк» становить 30 т / добу,  поголів'я ВРХ становить 5  тисяч голів, в тому числі 2,5  тисячі – це дійне стадо.

На підприємстві створено майже 140 робочих місць.

2

2

2

2

2

2

2

2

2

2

2

2

2

2

2

2

2

2

2

2

2

2

2

2

2

2

2

2

2

2

2

 

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2