В Олевську підвели підсумки спортивного року

1 2Традиційно, у кінці  року, в Олевську підводять підсумки спортивного року. На захід завітали перший заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко,  депутати обласної ради Олександр Ніколайчук та  Руслан Павлюк.

Сергій Крамаренко нагородив грамотами та подяками спортсменів за значні досягнення, високий професіоналізм та розвиток спорту. «Ви отримали сьогодні свої заслужені нагороди за досягнення у спорті. Але найголовніша винагорода – це здоров’я, яке дає спорт. Спорт виховує, дисциплінує, формує почуття команди. Бажаємо, щоб ці якості принесли вам успіх, щоб ви перемагали в усьому і здобували славу для себе і для України», - у вітальному слові зазначив перший заступнки.

Грамоту обласної ради отримав Ігор Попов – керівник та тренер «Спортивного клубу Олевськ Таеквондо І.Т.Ф. «Фенікс»». Подяки отримали Владислав Харченко – керівник «Федерації боксу та змішаних єдиноборств Олевського району», Андрій Кондратюк – тренер «Федерації боксу та змішаних єдиноборств Олевського району», Андрій Іванов – член та спортивний меценат «Федерації боксу та змішаних єдиноборств Олевського району».

Спортсменам також вручили  нагороди від міської влади, грамоти від обласної Асоціації футболу та від департаменту культури, молоді та спорту Житомирської ОДА.

1 5

1 3

1 4

1 1

1 6

1 7

1 8

1 9

1 10

1 11

1 13

1 12

1 14

1 15

1 16

1 17

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2