Спікер Верховної Ради України ознайомився з роботою центру вертебрології та реабілітації

20бГлава українського парламенту Дмитро Разумков 9 грудня під час регіональної поїздки на Житомирщину ознайомився з роботою комунальної установи «Обласний медичний центр вертебрології і реабілітації».

Дмитро Разумков разом із головою обласної ради Володимиром Ширмою, головою облдержадміністрації Віталієм Бунечком та головним лікарем Олександром Торбасом оглянув медичний центр, де проходять лікування та реабілітацію учасники АТО/ООС.

Головний лікар розповів, що оновлений після реконструкції заклад відкрив двері для пацієнтів у листопаді минулого року. Роботи з реконструкції та капітального ремонту приміщень Центру вертебрології тривали рік за кошти Державного фонду регіонального розвитку та у співфінансуванні обласного бюджету. Фахівці новітнього Центру надають медичні послуги пацієнтам, які отримали черепно-мозкові травми, травми хребта і спинного мозку, судинні ураження головного і спинного мозку, а також із порушенням опорно-рухового апарату.

Голова Парламенту подякував медикам за швидке відновлення стану постраждалих у результаті бойових дій.

«Це важливо для тих, хто пройшов фронт, - відновлювати здоров’я і у фізичному, і у психологічному планах. Багато захисників України сьогодні потребують підтримки держави. Важливо, щоб вони проходили через добрі руки лікарів», - сказав політик і підкреслив, що медики такі ж герої, як і воїни на фронті.

Під час спілкування з колективом, Дмитро Разумков вручив відзнаки Верховної Ради України окремим працівникам центру.

18

18

18

18

18

18

18

18

18

18

18

18

18

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2