У Житомирі відзначили кращих спортсменів 2019 року

08У Житомирі 13 грудня урочисто відзначили кращих спортсменів, їхніх тренерів та тих людей, які підтримують та розвивають спорт на Житомирщині. Цього дня у Житомирській обласній філармонії ім. С. Ріхтера відбулась церемонія нагородження лауреатів спортивного року – 2019.

Вручали нагороди та вітали спортивну еліту Житомирської області голова обласної ради Володимир Ширма та голова облдержадміністрації Віталій Бунечко.

  • «Майже на кожній сесії обласної ради порушуються питання розвитку фізичної культури і спорту, приймаються відповідні програми. В області відроджується види спорту, офіційні змагання з яких не проводились понад 20 років, зокрема проведено чемпіонати України з велоспорту-шоссе, змагання з мотокросу та раллі. Приємним є той факт, що об’єднані територіальні громади теж почали проявляти активність в розвитку спортивної інфраструктури – більше жителів охоплюється спортом, більше будується і ремонтується спортивних об’єктів. Завдяки нашій спільній активності Житомирська область є лідером і посідає перші місця у Всеукраїнських рейтингах по фінансуванню на одну людину серед сільської місцевості та по фінансуванню на одного спортсмена серед шкіл вищої спортивної майстерності», - сказав голова обласної ради у вступному слові.

Володимир Ширма нагородив Подякою обласної ради за значний особистий внесок у розвиток фізичної культури, спорту в області та високий професіоналізм депутата обласної ради Миколу Григоровича та заступника директора з навчально-тренувальної роботи Житомирської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з легкої атлетики Інну Євсеєву.

Заслужені нагороди представникм спортивної галузі отримали у декількох номінаціях:

«Кращий спортсмен та спортсменка  спортивного  року»:

  • Чулячеєв Олег - призер чемпіонату України з боксу серед чоловіків до 23 років, володар Кубку України з боксу;
  • Шуптар Василь - І місце на Чемпіонаті України з боротьби вільної серед чоловіків, ІІІ місце на Чемпіонаті Європи серед дорослих;
  • Лавренчук Анастасія - І місце на Чемпіонаті України з боротьби вільної серед юніорів, І місце на Чемпіонаті України з боротьби вільної серед жінок, ІІ місце на Чемпіонаті Європи серед юніорів;
  • Єлістратова Юлія - срібна призерка кубку світу з триатлону в Перу, срібна призерка фіналу кубку Європи;
  • Путніна Юлія – Чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное – ІІ місце;
  • Четверікова Анастасія – Чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед молоді – І місце;
  • Валєєв Тимур – Майстер спорту України, член збірної команди України (дзюдо), на Чемпіонаті Європи серед кадетів посів ІІ місце, І місце на Кубку Європи з дзюдо серед кадетів до 18 років, ІІ місце на Чемпіонаті Світу серед кадетів до 18 років;
  • Мазур Владислав – чемпіон України у приміщенні серед дорослих та молоді, ІІ місце на командному чемпіонаті серед дорослих та молоді, чемпіон України серед дорослих зі стрибків у висоту.

«Разом із олімпійцями»:

  • Дорошенко Ірина - І місце у ваговій категорії 53кг на чемпіонаті України з боротьби сумо серед юнаків та дівчат до 21 року; ІІ місце у ваговій категорії 55кг на чемпіонаті Європи з боротьби сумо;
  • Мохорт Олександра – Майстер спорту міжнародного класу, член збірної команди України, І місце на чемпіонаті України серед молоді з видів командної аеробіки, ІІ місце на ЧУ серед дорослих, ІІ місце на «аеростеп» серед дорослих;
  • Демчук Володимир – Майстер спорту міжнародного класу, член збірної команди України, чемпіон України серед дорослих, володар Кубку Світу серед дорослих (кікбоксинг);
  • Светківська Анастасія - чемпіонка світу зі змішаних видів єдиноборств.

«Кращий тренер з неолімпійських та ігрових видів спорту»:

  • Зайнчковський Максим - Тренер команди СДЮШОР з футболу «Полісся» U-15 – Чемпіон України ДЮФЛУ (Перша Ліга);
  • Казьмерчук Анатолій - Тренер жіночої волейбольної команди волейбольний клуб «Полісся-ОШВСМ»;
  • Терейковський Сергій - Тренер чоловічої волейбольної команди волейбольний клуб «Житичі».

«Кращий тренер року з індивідуальних видів спорту»:

  • Товчига Сергій – заслужений тренер України, за підготовку Нетяги Луки – чемпіон Європи з дзюдо з вадами слуху та чемпіон України;
  • Гулаков Богдан - За впровадження новаторських підходів до підготовки спортсменів;
  • Дмитренко Сергій - Тренер Гринчука Владислава, чемпіона та призера КЄ серед дорослих з виду спорту дзюдо;
  • Кудряшов Ігор - Старший тренер-викладач відділення «Дзюдо»;
  • Шеремет Сергій - заслужений тренер України – за результатами виступів Петрука Романа та Анчиса Нікіти.

«Спортивна слава області»:

  • Данюк Генадій – Заслужений тренер України, впродовж багатьох років спортсмени під його керівництвом здобувають нагороди на Чемпіонатах України,Європи та Чемпіонатах світу;
  • Дідковський Артур - Володар Кубку Світу з кунгфу саньда в м.Єреван Вірменія 2019 року, чемпіон України 2019 року;
  • Щеглов Констянтин – Заслужений тренер України, чемпіон та рекордсмен світу.

«Сенсація року»:

  • Нетяга Лука - І місце Чемпіонат Європи серед спортсменів з вадами слуху (2019), виконав норматив МСУМК;
  • Федосенко Єгор - І місце Чемпіонаті України з боксу серед чоловіків-юніорів, ІІ місце на Чемпіонаті Європи з боксу чоловіків-юніорів;
  • Петрук Роман - член збірної команди України, Чемпіон України зі стрибків у висоту чемпіонату України серед ДЮСШ та СДЮСШОР; міжнародна матчева зустріч юнаків Україна-Туреччина-Білорусь-Польща - ІІ місце зі стрибків у висоту.

«Кращий спортивний журналіст у рубриці «Світ спорту»:

  • Железницький Максим - журналіст «Ріо-Бердичів».

 «Кращий спортивний організатор»:

  • Большаков Олександр – голова обласної федерації «Стрільби з лука»;
  • Сачук Артем - віце - президент Федерації шахів;
  • Таран Віктор – президент асоціації футзалу Житомирської області.

«Сильні духом»:

  • Дроздюк Світлана - Майстер спорту України , ІІІ місце на Чемпіонаті світу з армспорту серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату;
  • Хіміч Олександр – Майстер спорту України, ІІІ-є місце на Чемпіонаті світу та ІІІ місце на Чемпіонаті Європи  з армспорту серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату;
  • Гонгальський Олександр - Майстер спорту України, ІІ місце на Чемпіонаті Світу, чемпіон України з шашок серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату

 «Краща команда з ігрових видів спорту»:

  • Волейбольний клуб «Житичі» - переможець Вищої ліги з волейболу серед чоловіків;
  • Волейбольний клуб «Полісся» - переможець Вищої ліги з волейболу серед жінок.

Також вручено спеціальні нагороди  «За відданість справі – філантроп» Григорію Грибану, заслуженому діячу науки і техніки України, доктору педагогічних наук, професору ЖДУ ім..Франка; Григорію Дембу, тренеру-викладачу з баскетболу Дитячо-юнацька спортивної школи №1 м. Житомира, Заслужений тренер України, Заслужений суддя України; Леоніду Новофастовському, національному арбітру, заслуженому тренеру з шахів.

Довідково. За 2019 рік на Житомирщині було проведено 183 чемпіонати області, 23 чемпіонати України, спортсмени взяли участь у 290 чемпіонатах України з олімпійських та не олімпійських видів спорту. За результатами виступів на міжнародних та Всеукраїнських змаганнях переможцями та призерами сталим понад 750 спортсменів області, з них призерами чемпіонатів світу та Європи понад 126 спортсменів з таких видів спорту,  як: армспорт, гирьовий спорт, легка атлетика, змішані єдиноборства  ММА, підводний спорт, кунг-фу, триатлон, бокс, карате, хокей на траві, веслування на човнах «Дракон», кікбоксинг, дзюдо, боротьба сумо, футбол.

05

05

05

05

05

05

05

05

05

05

05

05

05

05

05

05

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2