Володимир Ширма взяв участь у колегії облдержадміністрації

02Про стан ліквідації нелегальної торгівлі нафтопродуктами в області, про боротьбу з нелегальним гральним бізнесом, про наслідки незаконного видобутку корисних копалин на території області – ці та інші питання обговорювались 21 січня на засіданні колегії облдержадміністрації. Участь у роботі колегії взяв голова обласної ради Володимир Ширма.

Про нелегальну торгівлю нафтопродуктами розповів перший заступник голови ОДА Володимир Федоренко, який зазначив, що в області здійснено перевірку 154 автозаправних станцій, припинено діяльність 14 АЗС, не працюють 7 АЗС, розпочато 17 кримінальних проваджень, вилучено пального на суму 2,6 млн грн та обладнання на суму 2,3 млн грн, нараховано 3,6 млн грн штрафних санкцій.

Про результати боротьби з нелегальним гральним бізнесом поінформував колегію прокурор області Олег Василів. Він наголосив на тому, що з часу заборони діяльності лотерейних закладів розпочато 16 кримінальних проваджень, перевірено 301 об’єкт, де можливо здійснювалась незаконна діяльність у сфері грального бізнесу, вилучено 193 одиниці грального обладнання. З усіх перевірених об’єктів діяльність 18 припинено правоохоронцями, решта припинили роботу самостійно.

Також на колегії порушувались питання незаконного видобутку корисних копалин, інвентаризації земель, розвитку мережі закладів освіти і надання якісних освітніх послуг та підготовки медичних закладів до другого етапу медичної реформи.

Як буде впроваджуватись з 01 квітня поточного року другий етап реформи розповів начальник профільного управління облдержадміністрації Микола Суслик, який поінформував про те, що основними завданнями наразі є автономізація закладів, комп’ютеризація, реєстрація в електронній системі охорони здоров’я. З Національною службою здоров’я України мають укласти угоди 55 лікувальних закладів області, автономізацію завершили вже 54 медичні заклади, комп’ютеризація повністю виконана у 17 закладах, в електронній системі зареєстровано 40 закладів. У цілому готовність області до впровадження другого етапу реформи становить майже 70 %.

За результатами засідання колегії з кожного питання прийнято відповідні рішення та надано відповідні доручення. 

«Всі питання, що розглянуті на колегії, важливі для життя нашого регіону. Адже все, що обговорювалось, впливає на наповнення бюджетів і відповідно на соціально-економічний розвиток районів і зростання добробуту населення, надання якісних послуг в різних галузях, зокрема в освіті та медицині. Ми, як представники влади та органів місцевого самоврядування, зобов’язані працювати на розвиток області та держави в цілому, приймати ефективні рішення, розбудовувати Житомирщину не на словах, а конкретними діями», - зазначив голова обласної ради Володимир Ширма після засідання колегії.

02

02

02

02

02

02

02

02

02

02

02

02

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2