Екологічна комісія розглянула питання надання спеціального дозволу на користування надрами

DSC00252

12 лютого відбулось засідання постійної комісії з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів.

 

На розгляд комісії було внесено три питання, а саме звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження надання спеціального дозволу на користування надрами .

Члени постійної комісії, заслухавши голову комісії, депутата обласної ради Анатолія Мелашенка та начальника управління з питань реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади, реалізації проектів та програм Миколу Ковтуненка, проголосували за повернення поданих документів у Державну службу геології та надр України без розгляду  у зв’язку з прийнятими змінами до законодавства.

Присутні запропонували звернутись до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо недопущення звуження повноважень органів місцевого самоврядування у сфері надрокористування. Даний проєкт рішення буде внесено на розгляд чергової сесії обласної ради.

Нагадаємо, що Уряд України затвердив зміни до постанови 848, що регулює відносини у сфері надрокористування. Зміни стосуються погодження надання родовищ корисних копалин загальнодержавного значення у обласних радах — таку необхідність у новій редакції постанови скасували. Водночас, родовища корисних копалин місцевого значення залишили у відання сільських, селищних, міських, районних рад та об‘єднаних територіальних громад.

DSC00233

DSC00226

1

DSC00203

DSC00208

DSC00209

DSC00239

DSC00243

DSC00249

DSC00259

DSC00296

 

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2