Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського готова прийняти більше 300 хворих на коронавірус. Відео

LeskivУ разі необхідності обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського готова прийняти більше 300 хворих на коронавірус. Про це кореспондентам Суспільне. Житомир розповів директор медичного закладу Богдан Леськів.

В обласній клінічній лікарні ім. О. Ф. Гербачевського можуть бути використані 285 ліжок для інфекційних хворих і 60 реанімаційних ліжок. 

«Ми маємо відповідний персонал, необхідні лікарські засоби, засоби захисту для персоналу. Також у нас є апарати штучної вентиляції легень, які дадуть нам можливість повністю закрити це питання, якщо такі пацієнти будуть. На сьогодні на 60-ти ліжках, які ми плануємо розгорнути для реанімаційних пацієнтів, в нас є 33 дихальних апарати, які забезпечують штучну вентиляцію легень. Близько 20 з них – сучасні апарати, які мають функцію підлаштовування під пацієнта», - розповів Богдан Леськів.

Директор медичного закладу зазначив, що в разі поширення короновірусної інфекції, хворі, які не матимуть інфекційної патології, будуть доправлені до інших лікарень міста.

 

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2