Інформація щодо ситуації з коронавірусом на Житомирщині станом на 25 березня

34Станом на 9 годину 25 березня в області залишаються зареєстрованими 2 лабораторно підтверджених випадки COVID-19: летальний випадок у жительки м. Радомишль та у житомирянина, який перебуває на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні КУ «Лікарня №1» м. Житомир.

Як повідомляє ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України», за минулу добу досліджувався матеріал від 4-х хворих: 2 випадки у Житомирі,  один у  Бердичеві та ще один  у Хорошівському районі. За результатами досліджень COVID-19 не виявлено у двох  випадках, мова йде про хворих з Житомира та Бердичева.  Інші два матеріали ще досліджуються.

Всього за період моніторингу за станом захворюваності на COVID-19 з 29 січня  по 25 березня поточного року надійшов матеріал з підозрою на захворювання від 29 хворих, в тому числі 2 вищезгадані лабораторно підтверджені випадки (з 9 адмінтериторій): Радомишльський - 1, Ємільчинський - 2, Хорошівський - 2, Андрушівський - 3, Бердичівский - 5, Новоград-Волинський-1, Народицький-2, Брусилівський -2, Коростенський1, м. Житомир - 10.

ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» працює в умовах карантину та підвищеної готовності: створені мобільні групи, відбувається чергування фахівців в позаробочий час та у вихідні дні. Протиепідемічні заходи у вогнищах інфекції тривають.

Зазначимо, аби вберегти себе та своїх рідних і близьких від захворювання на коронавірус, необхідно дотримуватись режиму самоізоляції та загальних правил гігієни.

Нагадаємо, що з 16 березня на території області протягом 30 діб діятимуть карантинні заходи, за порушення яких передбачена відповідальність.  З 17 березня у зв’язку з карантином Житомирська обласна рада частково перейшла на дистанційний режим роботи,  припинили роботу комунальні заклади та обмежено доступ до адміністративних приміщень.   А 24 березня оперативним штабом  щодо запобігання поширенню випадків коронавірусу COVID-19 прийнято рішення про заборону  проїзду  пасажирів у громадському транспорті без захисних масок.

 

Пресслужба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2