Інформація щодо ситуації з коронавірусом на Житомирщині станом на 27 березня: зареєстровано два нових випадки захворювання

43Станом на 9 годину 27 березня в області зареєстровано 4 лабораторно підтверджених випадки COVID-19.

Це  летальний випадок у мешканки міста Радомишль, у мешканця міста Житомир та два нових випадки, що зареєстровані 26 березня у Бердичівському та Малинському районах.

Як повідомляє ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України», за минулу добу досліджувався матеріал від 5-ти хворих . За результатами досліджень COVID-19 виявлено у двох осіб.

Усього за період моніторингу за станом захворюваності на COVID-19 з 29 січня по 9 годину 27 березня надійшов матеріал з підозрою на захворювання від 35 хворих (з 12 адмінтериторій): Радомишльський - 1, Ємільчинський - 2, Хорошівський - 3, Андрушівський - З, Бердичівский - 6, Новоград-Волинський-1, Народицький-2, Брусилівський -2, Коростенський- 1, м. Житомир – 12, Малинський – 1.

У 30 осіб - діагноз не підтверджено,а матеріал, який надійшов 26 березня відж хворого з Хорошівського району – у роботі.

ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» працює в умовах карантину та підвищеної готовності: створені мобільні групи, відбувається чергування фахівців в позаробочий час та у вихідні дні. Протиепідемічні заходи у вогнищах інфекції тривають.

Зазначимо, щоби вберегти себе та своїх рідних і близьких від захворювання на коронавірус, необхідно дотримуватись режиму самоізоляції та загальних правил гігієни.

Нагадаємо, що з 16 березня на території області протягом 30 діб діятимуть карантинні заходи, за порушення яких передбачена відповідальність.  А з 25 березня на всій території України запроваджено режим надзвичайної ситуації та подовжено карантин до 24 квітня.

Пресслужба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2