Сергій Крамаренко привітав працівників ветеринарної медицини області з професійним святом

1Перший заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко 6 серпня привітав з професійним святом працівників ветеринарної медицини області. Цьогоріч виповнюється 19 років, як на рівні держави започатковано свято – День працівника ветеринарної медицини, яке відзначається у другу неділю серпня.

Тож напередодні свята ветеринарні фахівці приймали привітання, слова шани і подяки від керівників області.
Вітаючи ветеринарів, Сергій Крамаренко відмітив важливу роль ветеринарії, як галузі медицини, в забезпеченні епізоотичного благополуччя області, ветеринарно-санітарної безпеки продуктів тваринництва, попередження епідемій та охорони навколишнього середовища.
«У руках наших ветеринарів – складна і відповідальна справа: забезпечити профілактику, діагностику та лікування тварин, гарантувати якість і безпеку агропромислової продукції. Ветеринари не лише захищають тварин від хвороб, а й роблять все можливе, аби запобігти поширенню серед людей вірусних захворювань, що переносять тварини. Дякую за вашу відданість справі, за вашу роботу, яка вкрай необхідна передусім для сільських жителів. Адже саме в селах найбільше зосереджено худоби та тварин, і саме в селах ваша професія найбільш затребувана», - звернувся до присутніх Сергій Крамаренко і побажав міцного здоров'я та успіхів у їхній професії.
За сумлінне виконання службових обов'язків та з нагоди професійного свята Сергій Крамаренко відзначив окремих представників галузі, а саме Сергія Вітюка, начальника Житомирської районної державної лікарні ветеринарної медицини та Олександра Лігуту, начальника Пулинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Житомирській області.

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

Пресслужба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2