Володимир Ширма: Збереження стабільності в області – наш пріоритет

6У прокуратурі Житомирської області 19  серпня відбулась координаційна нарада керівників правоохоронних органів області.

Участь у заході також взяла заступниця голови обласної державної адміністрації Наталія Остапченко.

На нараді обговорено стан запобігання і протидії кримінальної протиправності, забезпечення законності та правопорядку в регіоні.

Було відзначено, що за 6 місяців 2020 року вживалися спільні заходи до забезпечення захисту інтересів держави та громадян від злочинних посягань.

Очільник прокуратури Житомирської області Олег Василів наголосив, що потребує активізації робота у виявленні та розслідуванні кримінальних корупційних правопорушень за фактами розкраданням коштів, спрямованих на освітні потреби.

Також на нараді було зазначено, що попри певну  активізацію, потребує більшої системності робота правоохоронців на пріоритетних напрямах, потребує активізації діяльність правоохоронців з викриття злочинних груп на окремих пріоритетних напрямах, зокрема у бюджетній, банківській і фінансово-кредитній системах тощо.

Голова обласної ради Володимир Ширма зауважив, що до усіх викликів, які зараз стоять перед правоохоронцями, додається щ один - забезпечення правопорядку на цьогорічних місцевих виборах у жовтні.

 «Збереження стабільності в області – наш пріоритет. Але на це має бути націлена наша співпраця. У нас спільні завдання, і якщо об’єднуємо зусилля, то й результат буде кращим», - наголосив під час наради Володимир Ширма.

 З метою протидії злочинності, в тому числі її організованим формам, визначення пріоритетів діяльності правоохоронних органів регіону за результатами координаційної наради було прийнято відповідну постанову із конкретними завданнями для підрозділів правоохоронних органів.

Пресслужба обласної ради

1

1

1

1

1

1

1

1

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2