Сергій Крамаренко: в енергетичній сфері вкрай важливо налагодити діалог між природними монополістами та громадою

10Перший заступник голови обласної ради Сергій  Крамаренко 19 серпня взяв участь у засідання робочої групи з питань енергетичного комплексу.

Робочу групу очолює депутат обласної ради Віталій Ейсмонт. У ході засідання було обговорено інвестиційну програму АТ «Житомиробленерго»на 2021 рік.

Члени робочої групи стоять на одній позиції - громада повинна впливати на процес формування інвестиційних програм і створення умов для споживачів щодо послуг, які надають монополісти у сфері енергетичного ринку.

  • Сергій Крамаренко висловив сподівання, що за результатами засідання стане можливим налагодження діалогу між монополістами та місцевими громадами  у сфері енергетичного комплексу.
  • «Потребує законодавчого вдосконалення  механізм співпраці при складанні інвестиційних планів. Бо наразі АТ «Житомиробленерго» та ПАТ «Житомиргаз»  мають своє бачення розвитку мережі і воно формується з їхньої сторони одноосбіно. З іншої сторони є громада області, яка  має свою програму соціально економічного розвитку», - зазначив перший заступник голови обласної ради, який вважає,що  ці програми мають бути дещо синхронізованими.

«Коли цільові програми обласної ради, програми місцевих рад будуть співпадати з інвестиційними програмами природних монополістів, тоді у нас буде абсолютно чітка думка, що ми робимо одну справу», - підсумував Сергій Крамаренко.

Долучились до роботи групи і депутати обласної ради Олена Галагуза та Олексій Шавлович.

Пресслужба обласної ради

10

10

10

10

10

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2