У Житомирі презентовано автентичний «Поліський розпис» та сувенірну продукцію Житомирської області

3Заступник голови обласної ради Максим Вілівчук взяв участь у презентації «Поліського розпису» та сувенірної продукції Житомирської області. Захід відбувся 20 серпня в обласній раді.

В рамках презентації «Поліського розпису» відбувся показ наборів сувенірної продукції – виробів майстрів народної творчості.

 Як поінформувала ініціаторка заходу та керівниця комунальної установи «Житомирський обласний центр народної творчості»  Альона Сердечна, продукцію поступово планується наповнювати авторським виконанням майстрів з різних видів декоративно-прикладного мистецтва в стилі поліського розпису.

Максим Вілівчук  переконаний , що відродження автентичної ідентифікації Житомирщини сприятиме створенню бренду нашої області, популяризує  культурний потенціал нашого регіону. « А відродження поліського розпису і є одним  із таких кроків», - зазначив посадовець .

Під час презентації було проведено два майстер-класи:  майстер-клас з  виготовлення народних ужиткових виробів з глини та майстер-клас техніки поліського розпису на виробах з глини.

Майстер-класи проводили  заслужені майстри народної творчості України  Іван Решта,  Данило Решта і заслужена майстриня народної творчості України Алла Волошина.

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

Пресслужба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2