Житомирська обласна рада вітає українських воїнів-піхотинців

Житомирська обласна рада вітає українських воїнів-піхотинців

День піхоти - це свято сильних, загартованих, незламних. Житомирська обласна рада та увесь депутатський корпус 8-го скликання, жителі Житомирщини щиро вітають мужніх воїнів-піхотинців зі святом.

Шановні воїни-піхотинці!

Ви - гордість і слава українського війська, основа бойової могутності Збройних сил України. У боротьбі з російським агресором ви стійко тримаєте оборону та даєте гідну відсіч, виконуючи найскладніші бойові завдання. Сьогодні ви ведете важку війну за свободу, справедливість, за майбутнє всього цивілізованого світу. Пишаємось кожним із вас! Ваш незламний дух, ваша стійкість та відвага є могутньою зброєю проти ворога.

На жаль, піхота завжди зазнає найбільших втрат. Ми схиляємо голови перед пам’яттю тих Героїв, які віддали своє життя за свободу та територіальну цілісність України. Вічна та світла їм пам’ять!

З нагоди свята бажаємо усім піхотинцям міцного здоров'я, родинного щастя, злагоди, добробуту та щасливого повернення додому. Дякуємо кожному з вас за мужність та героїзм, за віру в перемогу та захист нашої землі!

Слава кожному українському піхотинцю!

Слава Україні!

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2