В обласній раді обрали стипендіатів серед творчої молоді та видатних діячів культури і мистецтв області

В обласній раді обрали стипендіатів серед творчої молоді та видатних діячів культури і мистецтв області

Претендентів на призначення стипендій розглядали в обласній раді сьогодні, 3 серпня, під час засідання комісій по відбору кандидатур на призначення стипендії обласної ради творчій молоді та видатним діячам культури і мистецтв області. 

Засідання комісій відбулось під головуванням заступника голови обласної ради Володимира Ширми. 

Цьогоріч на розгляд комісії надійшло 33 кандидатури  на призначення стипендії обласної ради творчій молоді області: від комунального закладу «Житомирський обласний центр хореографічного мистецтва» Житомирської обласної ради (учасники академічного ансамблю «Сонечко»), комунального підприємства «Житомирський академічний український музично-драматичний театр імені І.А. Кочерги» Житомирської обласної ради, комунального підприємства «Житомирська обласна філармонія імені Святослава Ріхтера» Житомирської обласної ради, Житомирського музичного фахового коледжу ім. В.С. Косенка Житомирської обласної ради, Житомирського фахового коледжу культури і мистецтв ім. І. Огієнка Житомирської обласної ради, Житомирського Академічного обласного театру ляльок Житомирської обласної ради та Житомирського Центру творчості дітей і молоді Житомирської міської ради. 

Члени комісії розглянули всі подані кандидатури та вирішили призначити виплату стипендій обласної ради творчій молоді області з 01 травня 2022 року 30 особам: 

Адамчик Денис Генадійович; 
Бойко Даніл Сергійович; 
Глушак Нікіта Сергійович; 
Голяченко Максим Ігорович; 
Залізняк Олена Андріївна; 
Ігнатов Максим Сергійович; 
Кравчук Даніїл Андрійович; 
Кучер Наталія Вікторівна; 
Павленко Владислав Юрійович; 
Покраса Анастасія Олегівна; 
Синеуцький Олександр Олександрович; 
Стахурський Давид Олександрович; 
Стародубенко Софія Олександрівна; 
Тимошенко Андрій Вікторович; 
Харченко Вероніка Сергіївна; 
Чебера Уляна Русланівна; 
Чегорна Єлизавета Андріївна; 
Некрита Вікторія Юріївна; 
Новіцький Константин Анатолійович; 
Сидоренко Максим Сергійович; 
Упир Надія Олександрівна; 
Чернецький Іван Олександрович; 
Чумак Іван Миколайович; 
Шаравський Богдан Вікторович; 
Шпонарський Владислав Вікторович; 
Рогутська Оксана Михайлівна; 
Пихтін Євген Вікторович;
Журбей Владислав Олександрович;
Ярошинський Богдан Ігорович; 
Андрусенко Лада Олександрівна.

При відборі кандидатур враховувалась складність жанру, майстерність, участь у всеукраїнських та міжнародних конкурсах, фестивалях. 

Довідково. Положення про стипендію творчій молоді області (рішення обласної ради від 09.04.2013 № 848 «Про затвердження Положення про стипендію творчій молоді області, зі змінами, внесеними рішенням обласної ради від 21.07.2016 №294 «Про внесення змін у рішення обласної ради від 09.04.13 № 848, зі змінами») (далі Положення). 

Відповідно до пункту 2 Положення, обласною радою призначається 30 щомісячних стипендій творчій молоді у розмірі 1000 грн. кожна, 25 з яких – артистам балету комунального закладу «Житомирський обласний центр хореографічного мистецтва» Житомирської обласної ради.   

За результатами обговорення виплата стипендій обласної ради видатним діячам культури і мистецтв області з 01 травня 2022 року призначена 10 особам:

Бабак Іван Прокопович; 
Белінський Григорій Онуфрійович; 
Добролежа Раїса Юхимівна; 
Марцинюк Микола Миколайович; 
Медведєв Анатолій Тихонович; 
Римська Віра Омелянівна; 
Семенюк Надія Йосипівна; 
Сергеєва Галина Леонідівна; 
Чернюк Фелікс Антонович; 
Пасічник Михайло Павлович. 

Довідково. Рішенням обласної ради від 07.06.2012 №585 «Про стипендію обласної ради видатним діячам культури і мистецтва області» (зі змінами). Згідно з рішенням обласної ради від 07.06.2012 № 585 «Про стипендію обласної ради видатним діячам культури i мистецтва області» (зі змінами) призначається 10 щомісячних стипендій обласної ради у розмірі 600 грн. кожна.

В обласній раді обрали стипендіатів серед творчої молоді та видатних діячів культури і мистецтв області В обласній раді обрали стипендіатів серед творчої молоді та видатних діячів культури і мистецтв області В обласній раді обрали стипендіатів серед творчої молоді та видатних діячів культури і мистецтв області В обласній раді обрали стипендіатів серед творчої молоді та видатних діячів культури і мистецтв області В обласній раді обрали стипендіатів серед творчої молоді та видатних діячів культури і мистецтв області В обласній раді обрали стипендіатів серед творчої молоді та видатних діячів культури і мистецтв області В обласній раді обрали стипендіатів серед творчої молоді та видатних діячів культури і мистецтв області В обласній раді обрали стипендіатів серед творчої молоді та видатних діячів культури і мистецтв області В обласній раді обрали стипендіатів серед творчої молоді та видатних діячів культури і мистецтв області В обласній раді обрали стипендіатів серед творчої молоді та видатних діячів культури і мистецтв області В обласній раді обрали стипендіатів серед творчої молоді та видатних діячів культури і мистецтв області

 

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2