У Житомирі створено Всеукраїнську асоціацію учасників АТО

ato 3У Житомирі 17 січня в конференц-залі готелю «Україна» відбувся Всеукраїнський форум організацій учасників АТО. Захід провели за сприяння обласної спілки учасників та ветеранів АТО «Схід». У зібранні брали  участь представники 18 областей України.

Форум відвідали також голова Житомирської обласної ради Анжеліка Лабунська та заступник  голови облдержадміністрації Ярослав Лагута.
Учасники заходу мали на меті обговорити питання соціального захисту, реабілітації учасників АТО, співпрацю з іншими ветеранськими організаціями України. Та найголовніше питання, яке військові одноголосно підтримали, – це створення Всеукраїнської асоціації учасників АТО.
ato 5

ato 6

Обласна влада наголосила на своїй повній та  абсолютній підтримці  Асоціації. Анжеліка Лабунська  зазначила, що учасники форуму обрали вірний шлях -  шлях об’єднання , який дасть можливість усім разом згуртуватись та займатись вирішенням проблем ветеранів та учасників АТО і їхніх сімей. Одним із пріоритетних напрямів роботи організації, на думку голови обласної ради, має бути  спільна турбота  держави, місцевої влади та цієї організації  про тих дітей, які  більше ніколи не побачать свого батька.

ato 4
ato 2

Також Анжеліка Лабунська пообіцяла новоствореній організації посприяти виділенню приміщення для здійснення статутної діяльності.

ato 1

Від імені керівництва ВГО  «Спілка ветеранів та працівників силових структур «Звитяга» А. Лабунській вручили пам’ятну медаль «Чарівна сила України» за постійну співпрацю та благодійну допомогу ветеранським організаціям і активну громадянську позицію.

Прес-служба обласної ради 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2