Звернення голови обласної ради Анжеліки Лабунської до жителів Житомирщини з нагоди Дня Соборності України

lav vushuvanka22 січня – історична дата, яка покликана вкотре спонукати нас замислитися над важливими для кожного українця поняттями, якими є суверенність та єдність.

Найблагородніший у світі ідеал, до якого прагне кожна нація – соборність своїх земель. Тому сьогодні, як ніколи, актуально та влучно звучать головні постулати Універсалу далекого 1918 року, який висловлював твердий намір, що ніхто і ніколи не зможе перешкодити Україні встановити бажаний мир, аби вести свій край до ладу, єднання та до укріплення національної волі.

Як і сучасна Україна, тодішня Українська Народна Республіка прагнула жити в згоді і приязні з іншими державами. Разом з тим відзначалося, що жодна з них не повинна втручатися в життя самостійної Української Республіки.

Згадуючи події столітньої давнини, які, ніби канвою, накладаються на сьогодення, я переповнена впевненості, що наші мрії та сподівання щодо рідної землі неодмінно будуть здійснені. А здійснимо їх ми із вами, як і наші предки, які у своїх молитвах щодня вимолювали у Бога вільну Україну. А щодня даруватиме нам сили для звершень пам’ять про славу українських патріотів.

З нагоди Дня Соборності України бажаю усім нам незламної віри у майбутнє України, власні сили та щирого прагнення подолати усі труднощі. Єднаймося задля розвитку рідного краю та встановлення миру на рідній землі.

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2