В обласній раді відбулося засідання «круглого столу» за участю представників релігійних організацій

1religВ обласній раді відбулося засідання «круглого столу» з керівниками релігійних організацій області, в якому взяли участь перший заступник голови обласної ради Володимир Ширма, заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута.

Представники влади зустрілися зі священнослужителями різних релігійних конфесій, аби обговорити діяльність релігійних організацій на теренах області.

У вступному слові перший заступник голови обласної ради зазначив, що інститут Церкви - це той інститут, який має найбільшу довіру наших громадян.

«Коли важко, коли непросто людина завжди звертається до Бога, до Церкви, щоб отримати пораду. У цей непростий для нашої держави час хотілося б, щоб на Житомирщині не було непорозумінь із представниками Церкви, а священнослужителі відповідали тому рейтингу довіри, який сьогодні висловлює до них суспільство».

На засіданні «круглого столу» виступила житомирський волонтер Юлія Толмачова, яка висловила пропозицію створити в області міжконфесійний регіональний центр реабілітації учасників АТО для надання військовим психологічної допомоги після повернення зі Сходу країни.

2relig

3relig

5relig

4relig

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2