На черговій сесії обласної ради депутати розглянуть питання виділення коштів на нову онколікарню

sesiaГолова обласної ради Анжеліка Лабунська під час прямого ефіру на обласному телебаченні у програмі «Віч-на-віч» поділилася своїми думками щодо перерозподілу коштів за 2015 рік.

На її переконання, за кошти, які є в обласному бюджеті від перевиконання, потрібно фінансувати соціальні програми, а особливо – медичну сферу. Це необхідно для того, аби жителі області змогли відчути реальні позитивні зміни у медичному обслуговуванні.

«На черговій сесії 31 березня ми плануємо розглянути питання відкриття нової онкологічної лікарні. Після того, як комісія перевірила комунальні установи, на базі яких могли б відкрити онколікарню, ми зупинилися на приміщенні санаторію «ХХІІ партз’їзду», що зараз не функціонує. Заклад розташований у лісосмузі, поряд з річкою, там проведені усі комунікації, є своя свердловина. Комісія разом з лікарями його обстежили і погодилися, що санаторій можна використовувати під онкологічну лікарню», - поділилася планами Анжеліка Лабунська.

Очільник обласного депутатського корпусу вважає, що саме за рахунок перерозподілу коштів можна реконструювати заклад і додала, що комунальній установі «Облархпроект» буде дано доручення розробити проектно-кошторисну документацію для перепрофілювання санаторію під онкологічну лікарню.

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2