У Житомирі започатковано Міжнародний фестиваль-реквієм "Майдан-fest"

 1festЗа підтримки голови обласної ради Анжеліки Лабунської 19 лютого вперше в Житомирі відбувся Міжнародний фестиваль-реквієм "Майдан-fest", приурочений пам’яті Героїв Небесної Сотні та учасникам Революції Гідності.

 Ініціаторами заходу виступили комісія Громадської ради при Житомирській ОДА з питань культури, сім'ї, молоді та спорту, гендерної політики та управління сім'ї, молоді та спорту ОДА, а також заслужені артисти України Ярослав і Валентина Теплі.

Під час виступу голова обласної ради наголосила, що цей фестиваль, який буде проходити щороку, започатковано для того, аби кожен із нас ніколи не забув тих, хто віддав своє життя під час Революції Гідності та антитерористичної операції.

Анжеліка Лабунська зазначила, що ми намагаємось усіляко допомагати родинам загиблих бійців та учасникам АТО: «Ми підтримуємо їх фінансово, надаємо юридичну допомогу, шукаємо кошти для того, щоб придбати путівки для реабілітації воїнів АТО. Співпрацюємо з нашою волонтерською організацією «Схід» і закуповуємо все, що необхідно для військових».

Вечір пам’яті відкрили учасники танцювального ансамблю, які хореографічною композицією відтворили події дворічної давнини.

Благословили початок першого фестивалю-реквієму та прочитали поминальну молитву за полеглих Героїв Небесної Сотні та учасників АТО священики Свято-Михайлівського кафедрального собору.

Під час заходу творчі колективи та солісти представили скорботні й патріотичні художні номери, віддавши шану безсмертному подвигу борців за гідність українського народу та незалежність нашої держави. 

2fest

4fest

3fest

5fest

 Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2