Експертна рада обиратиме книги, які друкуватимуть за кошти обласного бюджету

knigi1В обласній раді 24 лютого за участю першого заступника голови обласної ради Володимира Ширми, заступника голови облдержадміністрації Ярослава Лагути відбулося засідання експертної ради з питань випуску соціально значущої літератури місцевих авторів у 2016 році.

Під час виступу Володимир Ширма, який є заступником голови експертної ради, зазначив, що обласна рада підтримуватиме місцевих авторів, література яких відноситься до соціально значущої. Такі книжки вкрай необхідні для ознайомлення із творчістю письменників області та для виховання молодого покоління.

На розгляд членів експертної ради сім видавництв представили 43 книговидавничі проекти. Серед них – книги біографічної, історичної тематики, а також дитяча, художня, наукова та енциклопедична література.

Для їх видання необхідно більше 800 тис. грн, але з обласного бюджету поточного року на друк книг передбачено 200 тис. грн.

Тому, після ознайомлення з усіма запропонованими проектами, члени експертної ради оберуть найбільш достойні книговидавничі проекти, які надрукують за кошти обласного бюджету.

knigi2

knigi3

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2