В обласній раді відбудеться засідання постійної комісії

У четвер, 3 березня о 12-00 год. відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності.

Порядок денний

1. Про внесення змін у Положення про постійні комісії обласної ради VII скликання, затверджене рішенням обласної ради від 26.11.15 № 11 «Про Положення про постійні комісії обласної ради VII скликання».

2. Про угоду між обласною, районними, міськими радами та сільськими, селищними радами об’єднаних територіальних громад.

3. Про новий склад комісії обласної ради з питань поновлення прав реабілітованих.

4. Про встановлення Рибак Н.І. надбавки за вислугу років.

5. Про звернення Докіля Ю.М. щодо видобутку ільменіт-титанових руд на території Торчинського родовища (за рекомендацією постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестиційної діяльності, середнього і малого бізнесу).

6. Про звернення щодо ПАТ «Миропільська паперова фабрика» (за рекомендацією постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестиційної діяльності, середнього і малого бізнесу).

7. Про звернення С. Чернова - президента Української асоціації районних та обласних рад щодо підтримки проекту Закону України «Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади).

8. Інформація про рішення Комітету Верховної Ради України у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю щодо забезпечення рівного доступу людей з інвалідністю до правосуддя.

9. Інформація про результати розгляду запитів, внесених депутатами обласної ради на 2-й та 3-й сесіях обласної ради.

10. Інформація Моніторингового дослідження щодо реалізації державної політики у сфері протидії торгівлі людьми в Житомирській області.

11. Про затвердження положення про порядок подання та розгляду електронної петиції, адресованої Житомирській обласній раді.

12. Про рішення Київської обласної ради щодо внесення змін до Конституції України в частині призначення голів місцевих державних адміністрацій.

13. Різне.

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2