У Житомирі привітали військовослужбовців Національної гвардії України з професійним святом

1400136345 s1Урочистості з нагоди Дня Національної гвардії України відбулись 25 березня в актовій залі військової частини 3047.

 Це військова частина Національної гвардії України – підрозділу, яка вже 2 роки забезпечує громадську та державну безпеку, веде боротьбу з діяльністю незаконних збройних формувань, терористичних груп та злочинних організацій.

На заході були присутні представники обласної та міської ради, ГУ Нацполіції в Житомирській області, представники духовенства.

Перший заступник голови обласної ради Володимир Ширма подякував нацгварційцям за сумлінне виконання їхніх обов’язків, особливо за захист територіальної цілісності в зоні АТО та побажав бажав всім бійцям міцного здоров’я, добра та – головне – миру.

«Ви – військовослужбовці Національної гвардії України виконуєте важливі завдання щодо забезпечення миру та відновлення територіальної цілісності державних кордонів. Усі ми глибоко шануємо вас, адже ви взяли на себе всю відповідальність за нашу безпеку, свободу та незалежність», - сказав під час виступу Володимир Ширма.

З нагоди свята гвардійці отримали грамоти, подяки, грошові премії, а також чергові військові звання.

1 nzgv

2 nzgv

3 nzgv

4 nzgv

5 nzgv

6 nzgv

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2