Питання протидії злочинності та забезпечення правопорядку були розглянуті у прокуратурі Житомирської області

prok 129 березня  в прокуратурі Житомирської області відбулась координаційна нарада керівників правоохоронних органів, на якій було розглянуто питання «Про стан протидії злочинності, забезпечення законності та правопорядку в регіоні».

У нараді взяли участь перший заступник голови обласної ради Володимир Ширма, перший заступник голови облдержадміністрації Геннадій Дмитренко, начальник УСБУ в Житомирської області Володимир Пахнюк, т.в.о. начальника ГУ Нацполіції в області Валерій Рудик, керівники фіскальної, прикордонної, пенітенціарної та інших служб в області, а також заступники прокурора області, керівники місцевих прокуратур та підрозділів апарату прокуратури. Проводив нараду прокурор області Любомир Війтович.

У ході засідання було зазначено, що вжиті правоохоронними органами організаційно-практичні заходи в цілому сприяють покращанню криміногенної ситуації в регіоні. Водночас, в повній мірі подолати окремі негативні тенденції у структурі та динаміці злочинності не вдається. А це, на думку Володимира Ширми, в свою чергу вимагає подальшого удосконалення співпраці правоохоронців. «Для подолання та вирішення наявних проблем всі ми  маємо  враховувати нові вимоги сьогодення та сприяти активізації роботи, покращенню взаємодії правоохоронних органів, органів виконавчої влади, місцевого самоврядування у сфері боротьби зі злочинністю та протидії корупції», - сказав під час виступу перший заступник голови обласної ради.

На нараді було заслухано всіх керівників правоохоронних органів області, проаналізовано всі питання, що пов'язані з особливостями напрямів їх діяльності. Багато уваги приділено незаконному видобутку бурштину, вирубці лісів. Також акцентовано увагу на низці важливих питань, які потребують вирішення:виявлення злочинів, вчинених в організованих формах співучасті у бюджетній, банківській та фінансово-кредитній системах, сфері державних закупівель, земельних відносин, використанні державного майна.

prok 2

prok 3

prok 4

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2