Голова обласної ради зустрілася з Генеральним консулом США в Україні

kons1Голова обласної ради Анжеліка Лабунська та голова облдержадміністрації Сергій Машковський 30 березня провели офіційну зустріч з Генеральним консулом США в Україні Вільямом Бистрянські.

У зустрічі також взяли участь заступник голови обласної ради Наталія Рибак, народний депутат України Юрій Павленко та представники міської влади на чолі з міським головою Сергієм Сухомлином.

Візит Генерального консула відбувається в рамках налагодження ділових контактів задля залучення інвестицій американського бізнесу, зокрема, у туристичну сферу.

Голова обласної ради Анжеліка Лабунська під час зустрічі зазначила, що депутатський корпус буде усіляко підтримувати та допомагати розвивати туристичний потенціал Житомирщини, відзначивши, що цей напрям є одним із пріоритетних для нашої області та міста.

«Історія нашого краю насичена відомими особистостями. Це батьківщина відомого конструктора Сергія Корольова. І можливість розширити та доповнити музей космонавтики новими експонатами зробить його перлиною нашої області і привабить туристів», - сказала очільник обласної ради.

У свою чергу Генеральний консул Вільям Бистрянські сказав, що завітав у Житомир аби проаналізувати та реально оцінити його економічний потенціал і обговорити перспективи залучення американських інвестицій. За його словами, розвиток «космічного» туризму на прикладі музею космонавтики дає унікальну можливість Житомиру стати туристично привабливим містом.

kons3

kons4

kons6

kons5

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2