В обласній раді обговорили стан підготовки до 30-х роковин Чорнобильської аварії

rob1В обласній раді відбулося засідання робочої групи з підготовки та проведення заходів, пов’язаних із 30-річчям Чорнобильської катастрофи, у якому взяли участь перший заступник голови обласної ради Володимир Ширма, заступник голови обласної ради Наталія Рибак, заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута, представники громадських організацій.

Під час засідання його учасники обговорили стан виконання завдань, поставлених на попередніх засіданнях робочої групи, а також план заходів на 25-26 квітня.

Зокрема, йшлося про вирішення проблем щодо забезпечення учасників ліквідації аварії медичним обслуговуванням, лікарськими засобами та стоматологічними послугами.

У рамках заходів передбачено вечір-реквієм, який відбудеться  25 квітня у Житомирському академічному українському музично-драматичному театрі ім. І. Кочерги.

Наступного дня, 26 квітня, заплановано покладання квітів до меморіальної дошки пам'яті першого Міністра Мінчорнобиля України Г.О.Готовчиця та меморіального пам'ятника працівникам органів внутрішніх справ – жертвам Чорнобиля.  Цього ж дня відбудеться покладання квітів та проведення мітингів скорботи біля пам'ятних знаків “Чорна біль” та “Пожежним, які врятували світ”.

Також 26 квітня на обласному телебаченні пройде телемарафон з прямими включеннями, під час якого відбудеться показ тематичних телепрограм та фільмів.

Окрім цього, до Дня пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи у бібліотеках та музеях області проходять тематичні виставки.

rob2

rob3

rob4

rob5

rob6

rob7

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2