В обласній раді обговорили стан професійно-технічної освіти області

osv1В обласній раді 20 квітня під головуванням першого заступника голови обласної ради Володимира Ширми відбулося розширене засідання робочої групи з розробки концепції розвитку системи професійно-технічної освіти області.

Відкриваючи засідання, Володимир Ширма наголосив, що цього року фінансування професійно-технічних закладів буде здійснюватися за рахунок обласного бюджету, а це є додатковим навантаженням. Тому робоча група має якнайшвидше виробити концепцію розвитку професійно -технічної освіти області, аби кошти не витрачалися на безперспективні заклади, де готують робітничі кадри, що не користуються попитом на ринку праці.

На засіданні його учасники обговорили стан та перспективи розвитку профтехосвіти, а також її фінансування. У ході дискусії всі присутні майже одностайно дійшли згоди, що професійно-технічні заклади потребують оптимізації та модернізації. Оскільки у більшості з них студенти навчаються на застарілій матеріально-технічній базі. Тому один із шляхів вирішення цієї проблеми - це приєднання таких ПТУ до модернізованих та розвинених навчальних закладів області.

Окрім цього, на засіданні було прийнято рішення про створення Ради професійної освіти та запропоновано кандидатури до її складу. До Ради, як дорадчо-консультативного органу, входитимуть представники закладів профтехосвіти, влади, бізнесу, і вони будуть визначати, які професії потрібні і що потрібно розвивати.

osv1

osv2

osv3

osv4

osv5

osv6

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2