У Житомирі вшанували пам'ять загиблих ліквідаторів аварії на ЧАЕС

chorn2Напередодні 30-ої річниці Чорнобильської катастрофи у Житомирському академічному українському музично-драматичному театрі ім. І. Кочерги відбувся концерт-реквієм.

Ліквідатори аварії, їхні родичі та небайдужі до трагедії житомиряни зібралися, аби вшанувати тих, хто, ризикуючи життям, кинувся у вогонь, аби врятувати Україну та увесь світ від страшного радіоактивного полум’я.

У заході взяли участь голова обласної ради Анжеліка Лабунська, перший заступник та заступник голови обласної ради Володимир Ширма та Наталія Рибак, а також голова облдержадміністрації Сергій Машковський та представники міської влади.

Зі словами вдячності звернулася до ліквідаторів голова обласної ради Анжеліка Лабунська.

«30 років тому весь світ дізнався про Україну, але на жаль у сумному контексті. Житомирщина – одна з областей, яка найбільше постраждала від Чорнобильської аварії. І сьогодні ми згадуємо тих людей, які тоді просто виконували свій обов’язок і ціною свого життя рятували мільйони українців від екологічного лиха. Вони навіть не здогадувалися, що багато хто з них загине. Це завжди буде трагедією нашої держави і всі ми низько вклоняємося за те, що ліквідатори зробили для усього українського народу», - сказала голова обласної ради і пообіцяла, що депутатський корпус зробить все можливе, аби допомагати ліквідаторам реальними справами.

Очільник обласної ради вручила грамоти людям, причетним до ліквідації наслідків аварії за їхню багаторічну і сумлінну працю, високий професіоналізм та активну громадянську позицію.

Хвилиною мовчання було вшановано померлих чорнобильців.

На завершення заходу для ліквідаторів і гостей відбувся концерт-реквієм.

chorn2

chorn1

chorn4

chorn6

chorn7

chorn8

chorn9

chorn10

chorn13

chorn5

chorn14

chorn12

chorn15

chorn3

chorn17

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2