У Житомирі підписано угоду про створення Поліського екологічного кластеру

1 2klaster27 квітня в Житомирському національному агроекологічному університеті відбулась знакова подія – представники нашого Поліського регіону, а саме вищі навчальні заклади, великі підприємства та науковці, підписали угоду про створення Поліського екологічного кластеру.

 На урочисту презентацію та підписання цієї угоди був запрошений перший заступник голови обласної ради Володимир  Ширма, який зазначив про цілковиту підтримку цієї ініціативи з боку влади. «Я впевнений, що лише об’єднавши наші зусилля, ми зможемо вирішити екологічні проблеми, які, на жаль,  існують в державі»,- сказав Володимир Ширма під час зустрічі.

Участь у цьому проекті беруть чотири області : Житомирська, Рівненська, Волинська та Чернігівська. Учасників 17 – це Волинська державна сільськогосподарська дослідна станція, Житомирський агротехнічний коледж, Житомирський національний агроекологічний університет, Інститут сільського господарства Полісся НААНУ, Поліська дослідна станція, Природний заповідник «Древлянський», ТОВ «Органік-мілк» та ін.

 Учасники угоди домовились про створення Поліського екологічного кластеру і зобов’язуються спільно діяти з метою координації співробітництва у сферах забезпечення якісної підготовки фахівців для сталого розвитку Полісся України, академічної мобільності, формування спільних екологічних освітніх програм, проведення наукових досліджень, реалізації інноваційних екологічних проектів і програм на основі інтеграції кадрового, наукового, освітнього та виробничого потенціалу учасників Кластеру та підвищення конкурентоспроможності в національному та міжнародному масштабах.   

1 1klaster

1 3klaster

1 4klaster

1 5klaster

1 6klaster

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2