Постійні комісії обласної ради розпочали свою роботу в рамках підготовки до 2 пленарного засідання 4 сесії обласної ради

1 4soz ek5 травня депутати обласної ради розпочали підготовку до другого пленарного засідання 4 сесії обласної ради.

Цього дня за участі заступника голови обласної ради Наталії Рибак відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестиційної діяльності, середнього і малого бізнесу, будівництва, транспорту та зв’язку.

 Зокрема, депутати розглянули проект рішення «Про внесення змін до обласного бюджету на 2016 рік», погодили проект звернення депутатів обласної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо загострення соціально-економічної ситуації в області.

Також в ході засідання комісії було розглянуто звернення народного  депутата України Анатолія Євлахова щодо проведення експерименту з фінансування доріг загального користування. Суть експерименту полягає в тому, що 50% від перевиконання індикативних показників митниці відповідної території спрямовується на дорожні роботи. Цей досвід ефективно впроваджується з 2015 року в Одеській, Чернівецькій, Львівській та Волинських областях. Члени комісії доручили начальнику управління промисловості, розвитку інфраструктури та туризму облдержадміністрації Роману Крисюку підготувати відповідний проект рішення.

Нагадуємо, що 2 пленарне засідання четвертої сесії обласної ради відбудеться 19  травня.

1 1soz ek

1 2soz ek


1 3soz ek

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2