Анжеліка Лабунська: «Я підтримую житомирян, які стали на захист своєї землі»

labunska 857 395 4 wГолова обласної ради Анжеліка Лабунська повністю підтримує житомирян, які стали на захист своєї землі і не допустили безладу у державній установі. Так очільник депутатського корпусу прокоментувала скандальну ситуацію із захопленням будівлі головного управління Держгеокадастру у Житомирській області.

«Я категоричний противник силових методів, але хлопці, які боронили землю в зоні АТО, показали, що не дозволять розкрадати нашу землю. Я повністю на стороні бійців і пишаюся хлопцями, які приїхали з багатьох районів і показали єдність», - сказала Анжеліка Лабунська.

Голова обласної ради зазначила, що на сьогодні багато заяв, що стосувалися земель Володарсько-Волинського, Брусилівського та Черняхівського районів, Олевська та Овруча, вже пройшли наказами новопризначеної людини.

«Тепер жителі області втратили тисячі гектарів земель, якими розпорядилася невідома людина. І це у той час, коли учасники АТО не можуть отримати земельні ділянки, а фермери не мають можливості взяти землю в оренду.  Але я запевняю, що ми знайдемо механізми, аби відмінити ці рішення», - наголосила вона.

На думку Анжеліки Лабунської, якщо людина збирається працювати у правовому полі, то вона не винайматиме для своєї охорони приватну структуру, яка має травматичну зброю.

«Активісти вилучили у приватних охоронців травматичні  засоби та службові посвідчення, термін яких вже закінчився. На мою думку, люди, які приходять з добрими намірами, ніколи не будуть по-рейдерські захоплювати державне приміщення.  До того ж, постає питання, чому людина вирішила  звернутися за охороною саме до приватної структури, а не до правоохоронних органів. Адже оплата роботи приватних охоронців вимірюється тисячами доларів», - сказала голова обласної ради.

Анжеліка Лабунська порадила чиновникам, які обійматимуть посади у Житомирській області, чесно працювати на благо Житомирщини та її жителів, а не барикадуватися «чорною сотнею» у державній установі.

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2