В обласній раді підготовку до другого пленарного засідання 4 сесії завершено

1 7bk18 травня завершилась підготовка до другого пленарного засідання 4 сесії обласної ради. Депутати працювали в постійній комісії з питань бюджету і комунальної власності, розглянувши понад 70 питань порядку денного.

Одноголосно рекомендували на розгляд сесії проект рішення «Про внесення змін до обласного бюджету на 2016 рік». На другому пленарному засіданні 4 сесії обласної ради планується розподіл вільних залишків коштів загального фонду обласного бюджету на суму 4 млн. 281 тис. грн .

Депутати погодили запропоновані зміни до Програми підтримки  органів місцевого самоврядування та сприяння реалізації ініційованих ними проектів, спрямованих на соціально-економічний розвиток Житомирської області, на 2015-2017 роки, а саме збільшити обсяг фінансування до 738 тис. грн.

Також в ході засідання було заслухано начальник Головного управління Пенсійного фонду в Житомирській області Івана Заїнчковського та опрацьовано проект рішення обласної ради «Про звернення депутатів Житомирської обласної ради  до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Президента України щодо внесення змін до законодавства у сфері загальнообов’язкового державного пенсійного страхування ». У даному зверненні депутати обласної та районних рад, голови місцевих рад висловлюють стурбованість щодо ситуації, що склалася упродовж 2008 – 2010 років в окремих районах області, які найбільше постраждали від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, у зв’язку з непоодинокими випадками несвоєчасного фінансування бюджетних установ із Державного бюджету України для здійснення виплат їх працівникам  відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», що призвело до несвоєчасної та неповної сплати ними внесків до Пенсійного фонду України та нарахування їм згідно з чинним законодавством значних сум фінансових санкцій і пені та виникнення з цієї причини заборгованості із платежів до Фонду. Тому депутатський корпус звертається до керівництва держави з проханням ініціювати внесення змін до чинного законодавства України, якими  передбачити списання сум заборгованості перед Фондом,   що   утворилась   у   результаті  несвоєчасного  фінансування виплат працівникам, які постраждали від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, вказаних платників, в т. ч. і санкцій, які мають бути нараховані у разі несвоєчасної сплати платежів до Фонду, та зарахування страхового стажу працівникам даних установ.

Ще одним питанням порядку денного на постійній комісії з питань бюджету і комунальної  власності був розгляд Програми розвитку агропромислового комплексу на 2016-2020 роки. Депутати заслухали інформацію начальника управління агропромислового комплексу облдержадміністрації Руслана Кирилюка та рекомендували профільному управлінню її доопрацювати.

В ході багатогодинного засідання депутати розглянули ряд кадрових питань, заслухали звіти керівників комунальних підприємств, які збитково спрацювали у І кварталі 2016 року.

Також були опрацьовані звернення бюджетних установо щодо встановлення орендної плати у розмірі 1 грн на 2016 рік.

По закінченню роботи постійної комісії з питань бюджету і комунальної власності , відбулось засідання президії обласної ради, де депутати узгодили порядок денний ІІ пленарного засідання четвертої сесії обласної ради, яка відбудеться завтра, 19 травня.

1 1bk

1 3bk

1 5bk

1 2bk

1 6bk

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2