Президія обласної ради узгодила перелік питань на друге пленарне засідання сесії

pr1Президія обласної ради 18 травня узгодила перелік питань, що вносяться на розгляд другого пленарного засідання 4 сесії обласної ради.

Розпочинаючи засідання президії, голова обласної ради Анжеліка Лабунська подякувала депутатам за плідну та злагоджену роботу і запропонувала й надалі працювати у такому ж режимі, вирішуючи всі спірні питання на комісіях, аби у подальшому проекти рішень оприлюднювати на сайті вже узгодженими.

Після двогодинного обговорення члени президії – голови постійних комісій обласної ради та голови фракцій - узгодили 85 питань порядку денного, що будуть внесені на розгляд депутатського корпусу.

Зокрема, про внесення змін до бюджету на 2016 рік,  про комплексу програму проведення року вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС і пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи, про внесення змін до перспективного плану формування територій громад Житомирської області, про перейменування сільських рад тощо. Також узгоджено питання комунальної власності та про надання погоджень щодо отримання спеціальних дозволів.

Отже, друге пленарне засідання 4 сесії обласної ради розпочне свою роботу завтра, 19 травня, о 10 годині.

pr2

pr3

pr4

pr5

pr5

pr6

pr7

pr8

pr9

pr1

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2