Голова обласної ради відзначила французьких благодійників

son5Під час звітного концерту з нагоди випуску учнів хореографічної школи «Сонечко», керівництво обласної ради відзначило французьких благодійників та польського патріота подяками. Відзнаки голови обласної ради Анжеліки Лабунської вручив її перший заступник Володимир Ширма.

За підтримку дітей і поранених бійців України, за значний внесок у діяльність з розвитку та популяризації української культурної спадщини подяками відзначено Президента та засновника благодійної Асоціації "Допомоги дітям Чорнобиля" Рене Фернбашера, екс-Президента та засновника Асоціації Галину Сютер-Кощук, активних учасників Асоціації Клода Шерцера, Мішеля Ашера та Петра Гука, а також суспільного діяча Польщі та активного учасника патріотичного руху по підтримці України Марка Сирника.

В урочистостях, що відбулися 23 травня у Житомирському академічному українському музично-драматичному театрі ім. І. Кочерги, також взяли участь заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута та секретар міської ради Наталія Чиж.

Після офіційної частини заходу випускники хореографічної школи «Сонечко» впродовж кількох годин демонстрували свої досягнення.

Додатково. Протягом понад 10 років Академічний ансамбль «Сонечко» і Асоціація "Допомоги дітям Чорнобиля" здійснюють спільні проекти, проводять плідну працю по поширенню позитивного іміджу України в Європі, збереженню української культурної спадщини та популяризації українського мистецтва.  Вони спільно проводять благодійні культурно-мистецькі заходи для лікування українських дітей та захисників держави. Щорічно Асоціація приймає на оздоровлення 50 дітей з особливими потребами з Житомира та Житомирської області, організовує їхнє лікування.

son1

son2

son4

son5

son3

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2