У Житомирському університеті ім.І.Франка відзначили науковців року

uni1У Житомирському державному університеті ім. І. Франка 24 травня з нагоди Дня науки вже вшосте відзначили «Науковців року».

В урочистостях взяли участь перший заступник голови обласної ради Володимир Ширма, заступник начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Ольга Липовецька, ректор університету Петро Саух, проректор Поморської академії (Польща) Тадеуш Сухарський, викладачі та студенти університету.

Володимир Ширма, вітаючи науково-професійне та студентське товариство, сказав, що університет є одним із провідних вищих навчальних закладів, який відомий за межами України.

«Наша область пишається викладачами і студентами, багато з яких займаються громадською діяльністю, спілкуються з активістами, мають високі досягнення у різних сферах науки. І обласна рада буде робити все можливе для підтримки університету, аби заклад досягав нових вершин», - сказав він.

Під час урочистостей п’ятьох науковців університету відзначено подяками голови обласної ради Анжеліки Лабунської за плідну наукову діяльність та з нагоди Дня науки.

Усього з нагоди Дня науки фахівці отримали 61 відзнаку у різних номінаціях.

uni2

uni4

uni5

uni6

uni1

uni3

uni7

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2